Dit nieuwbouwappartement bevindt zich op de eerste verdieping van het gebouw ERANDI 2 en heeft een bebouwde oppervlakte van 70,71 m². De woning beschikt over twee slaapkamers met inbouwkasten, twee complete badkamers, een woon-eetkamer met open keuken, een zuidgerichte terras van 6,72 m² en een ruime privépatio van 14,82 m² — perfect om het hele ja...ar door buiten te genieten.
Gemaakt met hoogwaardige materialen en moderne afwerkingen, inclusief voorbereiding voor airconditioning. Het gebouw biedt een gemeenschappelijk zwembad op het dak en optioneel parkeerplaatsen en bergingen.
Gelegen in de bekende en goed bereikbare wijk La Florida in Alicante, op enkele minuten van het winkelcentrum Puerta de Alicante, 10–15 minuten met het openbaar vervoer naar het stadscentrum, slechts 2 km van het strand en 12 km van de luchthaven. Een veelzijdige woning, ideaal om in te wonen of te investeren.