Dit moderne nieuwbouwappartement bevindt zich op de tweede verdieping van het gebouw ERANDI 2 – een stijlvolle ontwikkeling met gemeenschappelijk zwembad op het dak, gelegen in de bekende wijk La Florida, een van de best verbonden en snelgroeiende gebieden van Alicante. De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 70,71 m² en beschikt over twee sla...apkamers met inbouwkasten, twee badkamers, een woon-eetkamer met open keuken en een zonnig terras van 6,72 m² op het zuiden, ideaal om de hele dag van de zon te genieten.
De woning valt op door de uitstekende bouwkwaliteit, moderne afwerking en voorbereiding voor airconditioning, wat zorgt voor comfort en energiezuinigheid gedurende het hele jaar. Er zijn optioneel parkeerplaatsen en bergingen beschikbaar.
Gelegen op slechts een paar minuten van winkelcentrum Puerta de Alicante, op 2 km van het strand en met snelle toegang tot het stadscentrum en de luchthaven (12 km), is dit appartement een ideale keuze om te wonen of te investeren in een dynamische en goed verbonden buurt.