Deze woning bevindt zich in Orihuela Costa, meer specifiek in de wijk Los Almendros-La Florida. De locatie is ideaal, aangezien het een rustige buurt in het binnenland is, maar met alle belangrijke faciliteiten binnen handbereik. Je hebt er makkelijk toegang tot de autoweg. In de directe omgeving van de woning zijn er talloze supermarkten, winkels,... bars en restaurants te vinden. Een extra pluspunt is het grote winkelcentrum Zenia Boulevard dat op slechts vijf minuten rijden ligt.
Bovendien zijn de bekende stranden van Orihuela Costa, zoals Playa Flamenca en La Zenia, eenvoudig te bereiken met de auto. Tot slot kunnen golfliefhebbers hier hun hart ophalen, want er zijn diverse golfbanen in de nabijheid, waaronder die van Villamartín.
Dit appartement wordt met meubels en keukenapparaten verkocht, met uitzondering van persoonlijke zaken.Het heeft een leefbare oppervlakte van 71m2 en een groot ruime terras van 41m2 welk op het zuid-westen gelegen is. Het gebouw is gebouwd in 2020. Het heeft een ondergrondse parking en berging.
De luchthavens van Alicante en Murcia zijn beiden bereikbaar in een 40-tal minuten.